Skip to main content

Szukaj
Szukaj
Cześć! Szukasz czegoś? Kliknij Tutaj
Cieszymy się, że nas odwiedzasz. Jak możemy Ci pomóc?
Jesteś we właściwym miejscu
Sprawdź porady dla użytkowników.
Dowiedz się więcej na temat czyszczenia i pielęgnacji soczewek kontaktowych.

TYLKO W WYBRANYCH SALONACH

​Skontaktuj się z nami żeby sprawdzić gdzie jest dostępna soczewka ACUVUE® OASYS with Transitions™.

SOCZEWKA KONTAKTOWA, KTÓRA ROZUMIE ŚWIATŁO.

Poznaj ACUVUE® OASYS with Transitions™ Light Intelligent Technology™ – pierwszą tego typu soczewkę kontaktową, która dostosowuje się zmiennych warunków oświetlenia zapewniając komfortowe widzenie1,2,3,4.

Sprawdź najnowszą innowację w technologii widzenia, tylko od ACUVUE®.

Jesteś specjalistą? - Dowiedz się więcej na temat soczewki ACUVUE® OASYS with Transitions™ i tego jakie korzyści może zapewnić Twoim pacjentom. 

Wyjątkowa innowacja

Wyjątkowa innowacja

ACUVUE® OASYS with Transitions™ została okrzyknięta przez magazyn „TIME” jedną z najlepszych innowacji 2018 roku.

Światłoczułe soczewki kontaktowe

Światłoczułe soczewki kontaktowe

Każdego dnia jesteśmy wystawieni na działanie różnych form oświetlenia. Soczewki kontaktowe ACUVUE® OASYS with Transitions™ redukują niekorzystny wpływ światła na oczy i pomagają cieszyć się w pełni każdym momentem.1,2,3,4

Mruż oczy mniej i zobacz więcej

Mruż oczy mniej i zobacz więcej

Prawie dwie na trzy osoby przyznają, że zdarzają im się sytuacje, w których są narażone na drażniące zmieniające się światło.5 Czasami zapominamy jak często każdego dnia nasze oczy muszą dostosowywać się do nagłych zmian natężenia światła np. podczas uprawiania sportu, w czasie pracy przy sztucznym nieprzyjemnym świetle biurowym czy podczas wpatrywania się w ekrany urządzeń elektronicznych.

Najnowocześniejsza technologia

Najnowocześniejsza technologia

Soczewki kontaktowe ACUVUE® OASYS with Transitions™ zapewniają korzyści wychodzące poza korekcję wzroku, pomagając ograniczyć wpływ drażniącego, jasnego światła zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.2 Dzięki technologii fotochromowej soczewka zabarwia się w mniej niż minutę oraz rozjaśnia się z powrotem w mniej niż 90 sekund.2 Dodatkowo ACUVUE® OASYS with Transitions™ to jedyne soczewki kontaktowe, które zapewniają 100% ochrony przed promieniowaniem UVB.

† Wszystkie soczewki kontaktowe marki ACUVUE ® mają filtr UV, który pomaga chronić rogówkę i wnętrze gałki ocznej przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Soczewki kontaktowe z filtrem UV NIE zastępują gogli lub okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, gdyż nie zakrywają całkowicie oczu i okolic wokół nich.

  1. Komunikat prasowy Agencji Żwyności i Leków "FDA Press Release: FDA clears first contact lens with light-adaptive technology" https://www.fda.gov/newsevents/newsroom/pressannouncements/ucm604263.htm April 10, 2018.
  2. Dane JJV 2018: Definition of ACUVUE® OASYS with Transitions™ Light Intelligent Technology™”
  3. Dane JJV 2018: ACUVUE® OASYS with Transitions™ Light Intelligent Technology™ Objective Clinical Evaluation of two silicone hydrogel reusable contact lenses. Badania przeprowadzone na grupie n=58 w Stanach Zjednoczonych. Badania kliniczne wykazały, że soczewka może działać skutecznej u osób z ciemnymi tęczówkami
  4. Soczewka pomaga szybciej przyzwyczaić się oczom do ostrego światła i ograniczyć mrużenie oczu
  5. Dane JJV 2019: ACUVUE® OASYS with Transitions™ Light Intelligent Technology™ Badanie w Wielkiej Brytanii na grupie konsumentów wymagających korekcji wzroku w wieku 18-29 lat.

TIME jest znakiem zastrzeżonym magazynu TIME.

Transitions to znak towarowy, logo Transitions, Transitions Light Intelligent Technology i Transitions Light Intelligent Lenses to znaki towarowe Transitions Optical, Inc. używane na licencji przez Transitions Optical Limited. AOT/2019/02/9210