JAK UZYSKAĆ BEZPŁATNE PRÓBNE SOCZEWKI ACUVUE®?

Aby uzyskać bezpłatne soczewki próbne ACUVUE® wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz rejestracyjny, a otrzymasz email z Twoim spersonalizowanym e-voucherem. Następnie:

  1. Voucher wydrukuj lub zapisz na swoim urządzeniu mobilnym.
  2. Zabierz voucher na badanie wzroku z dopasowanie soczewek kontaktowych.
  3. Ciesz się swoimi nowymi soczewkami!

WAŻNE: Ten voucher może Ci przypominać o tym, by poprosić swojego specjalistę o bezpłatne próbne soczewki kontaktowe ACUVUE®. Możesz również otrzymać zestaw startowy z bezpłatnymi soczewkami próbnymi ACUVUE®, jeśli umówisz się na badanie wzroku do specjalisty, który uzna, że soczewki kontaktowe ACUVUE® są dla Ciebie odpowiednie.

Zasady otrzymania bezpłatnych soczewek:

  1. Badanie wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych jest płatne.
  2. Oferta skierowana do rezydentów Rzeczpospolitej Polskiej, którzy mają ukończone 18 lat.
  3. Każdej osobie przysługuje jeden voucher.
  4. Aby uzyskać bezpłatne soczewki próbne, należy pobrać i wydrukować voucher oraz umówić się na badanie wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych u specjalisty blisko Ciebie, który bierze udział w akcji. Jeśli Twój specjalista zdecyduje, że soczewki kontaktowe ACUVUE® są dla Ciebie odpowiednie, przekaż mu voucher w zamian za zestaw startowy z bezpłatnymi soczewkami próbnymi.
  5. Vocuher nie może być wymieniony na gotówkę, ani na nowy, jeśli uległ zniszczeniu lub zaginięciu. Zwroty soczewek próbnych ACUVUE® nie podlegają refundacji.