JAK UZYSKAĆ BEZPŁATNE PRÓBNE SOCZEWKI ACUVUE®?

Aby uzyskać bezpłatne soczewki próbne ACUVUE® wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz rejestracyjny, a otrzymasz email z Twoim spersonalizowanym voucherem. Następnie:

  1. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki online i znajdź specjalistę najbliżej Ciebie.
  2. Umów się na badanie wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych.

  3. Ciesz się swoimi nowymi soczewkami!

ACUVUE® Define Family

Zasady otrzymania bezpłatnych soczewek:

  1. Badanie wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych jest płatne.
  2. Oferta skierowana do rezydentów Rzeczpospolitej Polskiej, którzy mają ukończone 13 lat. Osoby niepełnoletnie powinny przyjść na badanie z opiekunem prawnym
  3. Każdej osobie przysługuje jeden voucher.
  4. Aby uzyskać bezpłatne soczewki próbne, należy umówić się na badanie wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych u specjalisty, który bierze udział w akcji. Jeśli Twój specjalista zdecyduje, że soczewki kontaktowe ACUVUE® są dla Ciebie odpowiednie, przekaże Ci zestaw startowy z bezpłatnymi soczewkami próbnymi.
  5. Voucher nie może być wymieniony na gotówkę, ani na nowy, jeśli uległ zniszczeniu lub zaginięciu. Zwroty soczewek próbnych ACUVUE® nie podlegają refundacji.

Informacje, które podajesz będą wykorzystane po to, abyś mógł otrzymać voucher oraz aby zapewnić Ci dostarczanie coraz lepszych produktów i usług. Wypełniając poniższy formularz potwierdzasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zasadami zapisanymi w Polityce Prywatności oraz zgadzasz się na zasady otrzymania bezpłatnych soczewek próbnych określone po lewej stronie pod formularzem rejestracyjnym

* Pole wymagane

Zaloguj się przez:

Image CAPTCHA
Powyżej wpisz kod z obrazka:

Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Iłżeckiej 24. Zebrane dane przetwarzane będą zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015 r., poz. 2135 ze zm.) w celach sprzedażowych oraz w celach marketingowych produktów oferowanych przez podmioty należące do Grupy Johnson&Johnson oraz dostarczania materiałów edukacyjnych i informacyjnych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.