PODRÓŻOWANIE W SOCZEWKACH KONTAKTOWYCH

Soczewki kontaktowe świetnie sprawdzają się w podróży. Poniższe porady pomogą zagwarantować sukces każdej wyprawy.

PODRÓŻ SAMOLOTEM

Suche powietrze w kabinie samolotu może wysuszać oczy i obniżać komfort noszenia soczewek kontaktowych. Soczewki kontaktowe ACUVUE® zaprojektowano tak, aby zachowywały swoje nawilżenie i gwarantowały komfort noszenia nawet w tak trudnych warunkach. Podczas lotów na długich trasach lepszym rozwiązaniem mogą okazać się jednak okulary, w których dodatkowo możesz pozwolić sobie na drzemkę.
Stosuj się do tych wskazówek, aby zapewnić sobie komfort podczas podróży:

  • Miej ze sobą buteleczkę lub pojedyncze dawki kropli do oczu, aby ulżyć sobie w przypadku wysuszenia oczu. Pij też dużo wody, aby zachować odpowiedni poziom nawodnienia organizmu.
  • Jeśli masz zamiar się przespać, zdejmij soczewki kontaktowe.
  • Jeśli używasz jednodniowych soczewek, rozważ założenie nowej pary soczewek po dotarciu na miejsce.
  • Jeśli podróżujesz w słoneczne miejsce lub wybierasz się na narty, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – soczewki kontaktowe marki ACUVUE® pomagają chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. † Dowiedz się jak chronić oczy przed słońcem.
  • Pamiętaj, że nie należy pływać w soczewkach kontaktowych.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE PAKOWANIA SIĘ NA WYJAZD

Poniższe porady dotyczące przygotowania do podróży z soczewkami kontaktowymi pomogą zagwarantować sukces każdej wyprawy.

ZACZNIJ UŻYWAĆ SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

Już dziś odbierz bezpłatne* próbne soczewki kontaktowe ACUVUE®.

*Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® (10 szt. soczewek jednodniowych lub 2 szt. dwutygodniowych) można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie. Lista salonów wymieniona jest Tutaj. Organizatorem promocji i właścicielem grafiki jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. lłżecka 24, 02-135 Warszawa. Regulamin dostępny jest Tutaj . Soczewki kontaktowe ACUVUE® mogą być używane do korekcji wzroku. Stosuj kojące krople do oczu blink® Intensive i blink® Intensive PLUS w celu tymczasowego złagodzenia pieczenia, podrażnienia i dyskomfortu w wyniku wysuszenia oka lub wystawienia na działanie wiatru lub słońca, a także jako środek chroniący przed dalszym podrażnieniem. Używaj kropli blink Contacts® do smarowania i ponownego nawilżania miękkich i gazoprzepuszczalnych soczewek kontaktowych, aby złagodzić suchość i podrażnienia, które mogą być związane z noszeniem soczewek, oraz aby amortyzować soczewki, umieszczając kroplę na oko przed włożeniem soczewek. Używaj ACUVUE® RevitaLens do pielęgnacji miękkich (hydrofilowych) soczewek kontaktowych, w tym soczewek silikonowohydrożelowych (do dezynfekcji, czyszczenia, płukania i przechowywania soczewek). Aby uzyskać więcej informacji na temat wyrobów medycznych, w tym ich prawidłowego noszenia, pielęgnacji i bezpieczeństwa, porozmawiaj ze swoim okulistą lub optometrystą i przeczytaj instrukcję użytkowania oraz zapoznaj się z informacjami na www.acuvue.pl/informacja. Znaki towarowe prezentowanych produktów należą do:Johnson & Johnson.