Zacznij od razu. Zacznij odkrywać, uczyć się nowego języka, spacerować, biegać, jeździć na rolkach czy na rowerze, wspinać się, robić coś nowego, co sprawi, że otaczający Cię świat znów stanie się wielki i ciekawy. Zobacz. Zobacz jak wiele możesz dowiedzieć się o życiu, czego możesz doświadczyć i z czego będzie można później się pośmiać. Wolność pozwala Ci czerpać z życia pełnymi garściami i całkowicie wykorzystywać każdą nadarzającą się możliwość. To Twoja chwila, nie zastanawiaj się i zacznij od razu

ZOBACZ WYRAŹNIE. ZOBACZ INACZEJ. ODKRYJ SOCZEWKI KONTAKTOWE.


CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ PO SOCZEWKACH KONTAKTOWYCH

WOLNOŚĆ

Soczewki kontaktowe to prosta i niezawodna metoda korekcji w sytuacjach, kiedy chcesz się trochę rozruszać czy nadążyć za przyjaciółmi. Na dodatek możesz je nosić pod okularami słonecznymi.

PEWNOŚĆ SIEBIE I STYL

Soczewki kontaktowe są cienkie i niewidoczne, kiedy chcesz wyglądać naturalnie i nie masz ochoty zakładać okularów albo gdy chcesz zwiększyć poziom pewności siebie.

TECHNOLOGIE I GRY

Soczewki zapewniają szerokie pole widzenia podczas korzystania z urządzeń elektronicznych, a ponadto mogą pomóc Twoim oczom poczuć się świeżo i komfortowo, kiedy korzystasz przez dłuższy czas z urządzeń wyposażonych w ekrany.

POGODA I ŻYWIOŁY NATURY

Za oknem pada deszcz albo śnieg? A może przesiadujesz w klimatyzowanych pomieszczeniach, a potem wychodzisz na letni skwar? Kiedy nosisz soczewki kontaktowe, zamoknięte czy zaparowane okulary to już nie Twoje zmartwienie.

PRZYSTĘPNOŚĆ

Soczewki kontaktowe oferują wiele rozmaitych opcji. Możesz kontrolować koszty w zależności od tego, jak często nosisz soczewki, w zależności od swojej wady wzroku, potrzeb i stylu życia. Dowiedz się więcej na temat dostępnych typów soczewek kontaktowych.


Wypróbuj bezpłatnie† soczewki kontaktowe ACUVUE®.

Zobacz jak prawidłowo czyścić i dbać o swoje soczewki kontaktowe

*Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® (10 szt. soczewek jednodniowych lub 2 szt. dwutygodniowych) można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie. Lista salonów wymieniona jest Tutaj. Organizatorem promocji i właścicielem grafiki jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. lłżecka 24, 02-135 Warszawa. Regulamin dostępny jest Tutaj.

†Wszystkie soczewki marki ACUVUE® posiadają filtr UV, który pomaga zapewnić ochronę przed przenikaniem szkodliwego promieniowania ultrafioletowego do rogówki i położonych głębiej struktur oka. Soczewki kontaktowe wyposażone w filtr UV NIE MOGĄ zastąpić pełnej ochrony oczu takiej jak okulary przeciwsłoneczne zatrzymujące promieniowanie ultrafioletowe, ponieważ soczewka nie osłania całej powierzchni oka ani sąsiednich obszarów. Należy nadal stosować okulary przeciwsłoneczne pochłaniające promieniowanie UV, zgodnie z zaleceniami specjalisty.