Zacznij od razu. Zacznij odkrywać, uczyć się nowego języka, spacerować, biegać, jeździć na rolkach czy na rowerze, wspinać się, robić coś nowego, co sprawi, że otaczający Cię świat znów stanie się wielki i ciekawy. Zobacz. Zobacz jak wiele możesz dowiedzieć się o życiu, czego możesz doświadczyć i z czego będzie można później się pośmiać. Wolność pozwala Ci czerpać z życia pełnymi garściami i całkowicie wykorzystywać każdą nadarzającą się możliwość. To Twoja chwila, nie zastanawiaj się i zacznij od razu

ZOBACZ WYRAŹNIE. ZOBACZ INACZEJ. ODKRYJ SOCZEWKI KONTAKTOWE.


CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ PO SOCZEWKACH KONTAKTOWYCH

WOLNOŚĆ

Soczewki kontaktowe to prosta i niezawodna metoda korekcji w sytuacjach, kiedy chcesz się trochę rozruszać czy nadążyć za przyjaciółmi. Na dodatek możesz je nosić pod okularami słonecznymi.

PEWNOŚĆ SIEBIE I STYL

Soczewki kontaktowe są cienkie i niewidoczne, kiedy chcesz wyglądać naturalnie i nie masz ochoty zakładać okularów albo gdy chcesz zwiększyć poziom pewności siebie.

TECHNOLOGIE I GRY

Soczewki zapewniają szerokie pole widzenia podczas korzystania z urządzeń elektronicznych, a ponadto mogą pomóc Twoim oczom poczuć się świeżo i komfortowo, kiedy korzystasz przez dłuższy czas z urządzeń wyposażonych w ekrany.

POGODA I ŻYWIOŁY NATURY

Za oknem pada deszcz albo śnieg? A może przesiadujesz w klimatyzowanych pomieszczeniach, a potem wychodzisz na letni skwar? Kiedy nosisz soczewki kontaktowe, zamoknięte czy zaparowane okulary to już nie Twoje zmartwienie.

PRZYSTĘPNOŚĆ

Soczewki kontaktowe oferują wiele rozmaitych opcji. Możesz kontrolować koszty w zależności od tego, jak często nosisz soczewki, w zależności od swojej wady wzroku, potrzeb i stylu życia. Dowiedz się więcej na temat dostępnych typów soczewek kontaktowych.


Wypróbuj bezpłatnie† soczewki kontaktowe ACUVUE®.

Zobacz jak prawidłowo czyścić i dbać o swoje soczewki kontaktowe

*Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® (10 szt. soczewek jednodniowych lub 2 szt. dwutygodniowych) można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie. Lista salonów wymieniona jest Tutaj. Organizatorem promocji i właścicielem grafiki jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. lłżecka 24, 02-135 Warszawa. Regulamin dostępny jest Tutaj . Soczewki kontaktowe ACUVUE® mogą być używane do korekcji wzroku. Stosuj kojące krople do oczu blink® Intensive i blink® Intensive PLUS w celu tymczasowego złagodzenia pieczenia, podrażnienia i dyskomfortu w wyniku wysuszenia oka lub wystawienia na działanie wiatru lub słońca, a także jako środek chroniący przed dalszym podrażnieniem. Używaj kropli blink Contacts® do smarowania i ponownego nawilżania miękkich i gazoprzepuszczalnych soczewek kontaktowych, aby złagodzić suchość i podrażnienia, które mogą być związane z noszeniem soczewek, oraz aby amortyzować soczewki, umieszczając kroplę na oko przed włożeniem soczewek. Używaj ACUVUE® RevitaLens do pielęgnacji miękkich (hydrofilowych) soczewek kontaktowych, w tym soczewek silikonowohydrożelowych (do dezynfekcji, czyszczenia, płukania i przechowywania soczewek). Aby uzyskać więcej informacji na temat wyrobów medycznych, w tym ich prawidłowego noszenia, pielęgnacji i bezpieczeństwa, porozmawiaj ze swoim okulistą lub optometrystą i przeczytaj instrukcję użytkowania oraz zapoznaj się z informacjami na www.acuvue.pl/informacja. Znaki towarowe prezentowanych produktów należą do:Johnson & Johnson.