O ACUVUE®

Od ponad 30 lat misją marki ACUVUE® jest poprawianie jakości widzenia ludzi na całym świecie.

Od kiedy marka ACUVUE® dokonała przełomu w korekcji widzenia w 1988 roku dzięki pierwszym miękkim jednodniowym soczewkom kontaktowym, staramy się wspierać naszych użytkowników poprzez tworzenie coraz bardziej innowacyjnych produktów i nieustannie podnosić standard naszych działań. Jesteśmy dumni, że ACUVUE® jest najbardziej zaufaną marką soczewek kontaktowych wśród specjalistów.1

Jesteśmy częścią firmy Johnson & Johnson Vision, dlatego obowiązuje nas nasze Credo, które jest jak kod DNA dla naszej organizacji. Zobowiązuje nas ono do tworzenia produktów, które nie tylko są innowacyjne, ale również dostępne cenowo.

1. Badania przeprowadzono w okresie od 12.2016 do 02.2017. na próbie 1050 specjalistów ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Rosji, Japonii i Korei Południowej, które odpowiadają za ponad 2/3 światowej sprzedaży.

ACUVUE® i innowacje

Nasze Credo w laboratoriach

Nigdy nie przestajemy szukać nowych materiałów, formuł i sposobów, które mogę nam pomóc w zapewnieniu użytkownikom naszych produktów lepszego widzenia, większego komfortu użytkowania i zdrowszych oczu.

Każdego dnia miliony ludzi doświadczają nowej jakości widzenia, wyjątkowego komfortu i wygodnego użytkowania naszych produktów dzięki technologiom takim jak LACREON®, HYDRACLEAR® PLUS, czy HydraLuxe™.
Dla osób, które przez astygmatyzm nie mogły widzieć komfortowo w soczewkach kontaktowych stworzyliśmy technologię ASD. Dla osób z prezbiopią stworzyliśmy soczewkę 1-DAY MOIST® MULTIFOCAL, która jest numerem 1 w sprzedaży jednodniowych multifokalnych soczewek kontaktowych na świecie.2

2. Dane firmy JJV, maj 2015. Euromonitor International Limited. W oparciu o badanie przeprowadzone w maju 2017 roku; „na świecie” dotyczy odpowiadających za sprzedaż 76,5% wszystkich jednodniowych soczewek kontaktowych 2 2016 roku (sprzedaż detaliczna).

Edukacja profesjonalistów

Staramy się wypełniać naszą misję wspierając edukację specjalistów. Dlatego już od 11 lat organizujemy największe w Europie Środkowo-Wschodniej Międzynarodowe Sympozjum Naukowe ACUVUE® Eye Health Advisor® z dziedziny kontaktologii. Wspieramy również specjalistów organizując szkolenia i kursy.