KORZYŚCI

Szukasz doskonałej jakości w atrakcyjnej cenie? Weź udział w wiosennej promocji, a otrzymasz:

  • 50 zł zniżki^ na dopasowanie i pierwszy zakup

DODATKOWO MOŻESZ OTRZYMAĆ:

  • Bezpłatne* soczewki próbne
  • Profesjonalne dopasowanie1 soczewek kontaktowych
  • Gwarancję satysfakcji2 – jeżeli nie będziesz zadowolony z zakupionego produktu, zwrócimy Ci pieniądze!
  • Darmową kosmetyczkę z materiałami edukacyjnymi3

     

CHCESZ OTRZYMAĆ BEZPŁATNE* SOCZEWKI PRÓBNE? NIC PROSTSZEGO:

 

Zarejestruj się na bezpłatne* soczewki i otrzymaj voucher do wybranego salonu

Pobierz aplikację Twoje ACUVUE®
Pobierz aplikację Twoje ACUVUE®

JAK SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI WIOSENNEJ?
 

Pobierz aplikację Twoje

Przyjdź na badanie wzrokuPrzyjdź na badanie wzroku

 

Umów się i przyjdź na badanie wzroku

Przyjdź na badanie wzroku

Wykorzystaj swój voucher na bezpłatne* soczewki próbne

Użyj aplikacji i odbierz 50 zł^ rabatu na badanie wzroku i zakup pierwszego opakowania soczewek ACUVUE®

^ Promocja trwa od 10.04.2017 r. do 10.07.2017 r. lub do wyczerpania voucherów. Promocja polega na uprawnieniu konsumenta do otrzymania rabatu o wartości 50 zł z możliwością wykorzystania w Salonie optycznym biorącym udział w Sprzedaży premiowej pod warunkiem przeprowadzenia odpłatnego badania wzroku wraz z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Rabat przysługuje tylko i wyłącznie na zakup soczewek kontaktowych ACUVUE® będących przedmiotem Promocji: 1-DAY ACUVUE® TruEye® (opakowania 30, 90, 180 szt.), 1-DAY ACUVUE® MOIST (opakowania 30, 90, 180 szt.), 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM (opakowania 30 szt.), 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL (opakowania 30 szt.), ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS (opakowanie 6, 12, 24 szt.), ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM. (opakowania 6 szt.), ACUVUE OASYS® 1-Day with HydraLuxe™. (opakowania 30 szt.) i może zostać wykorzystany wyłącznie w Salonie, w którym zostało przeprowadzone odpłatne badanie wzroku. Dodatkowym warunkiem udziału w Promocji jest instalacja aplikacji mobilnej „Twoje” oraz zalogowanie się w niej celem pobrania odpowiedniego vouchera. Regulamin Promocji i lista salonów biorących w niej udział dostępny na stronie www.acuvue.pl. Organizatorem Promocji jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa.

* Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie. Pacjent otrzyma bezpłatnie 5 jednodniowych soczewek lub 1 soczewkę planowej wymiany na każde wymagające korekcji oko, po płatnym badaniu wzroku i dopasowaniu soczewek. Regulamin oferty dostępny w salonie i na www.acuvue.pl/przetestuj-bezplatnie. Organizatorem oferty jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa.

1. Profesjonalne dopasowanie oznacza, że jest wykonane w salonie optycznym przez specjalistę.
2. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu Twoja satysfakcja z soczewek kontaktowych ACUVUE® nie jest stuprocentowa, odeślij je, a zwrócimy Ci pieniądze. Zobacz Regulamin.
3. Kosmetyczka jest integralną częścią zestawu startowego. Zestaw startowy składa się z bezpłatnych soczewek próbnych, materiałów edukacyjnych i kosmetyczki