PORÓWNANIE SOCZEWEK KONTAKTOWYCH I OKULARÓW

Chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z korzystania z soczewek kontaktowych?

Niezależnie od tego, czy od lat nosisz okulary korekcyjne, czy dopiero wybierasz pierwsze rozwiązanie do korekcji wzroku, soczewki kontaktowe to świetny wybór, który zapewni Ci wyraźne i stabilne widzenie. Ogromną zaletą soczewek kontaktowych jest to, że świetnie się do Ciebie dopasowują, niezależnie od Twojego stylu życia. Oto kilka praktycznych korzyści, jakie zapewniają soczewki kontaktowe:

KORZYŚCI ZE STOSOWANIA SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

Aktywny styl życia

Soczewki kontaktowe to świetny wybór dla osób trenujących i uprawiających sport. W przeciwieństwie do okularów nie będą podskakiwać podczas ich noszenia i nie zaparują. Nie musisz się też martwić, że spadną Ci one z nosa. Zapomnij o smugach i zachlapaniach. Dzięki soczewkom kontaktowym możesz cieszyć się wyraźnym, stabilnym wzrokiem niezależnie od pogody czy uprawianej dyscypliny. Soczewki kontaktowe świetnie sprawdzą się też wtedy, kiedy potrzebujesz założyć okulary słoneczne, gogle lub inny sprzęt sportowy noszony na głowie.

Pole widzenia

Soczewki kontaktowe poruszają się wraz z Twoimi oczami, zapewniając Ci pełne pole widzenia, dzięki czemu dostrzeżesz nawet obiekty w kącie pola widzenia, podczas gdy oprawki okularów mogą stanowić ograniczenie, a ponadto mogą zaparować lub się zachlapać. Soczewki kontaktowe zapewnią Ci wyraźne widzenie niezależnie od pogody oraz od miejsca, w które się udajesz.

Bezproblemowe użytkowanie

Soczewki kontaktowe zapewniają Ci wyraźne widzenie, a po ich założeniu możesz praktycznie o nich zapomnieć. Nie musisz już pamiętać o zabieraniu ze sobą okularów do czytania na wypadek konieczności przeczytania menu lub martwić się koniecznością wytarcia okularów po ich zaparowaniu lub zabrudzeniu. Zapomnij też o zgubionych lub złamanych okularach oraz o korekcyjnych okularach słonecznych.

Naturalny wygląd

Okulary mogą pomóc osiągnąć konkretny wygląd lub podkreślić Twój styl, ale jeśli chcesz czasami wyjść bez okularów np. pobiegać lub na imprezę, soczewki kontaktowe mogą być idealnym rozwiązaniem. Możesz zdecydować się nosić soczewki kontaktowe codziennie, używać ich na zmianę z okularami lub zakładać je na specjalne okazje i na wakacje. Soczewki kontaktowe świetnie sprawdzają się też wtedy, gdy chcesz zaprezentować swój makijaż lub założyć ulubione okulary słoneczne.

ZACZNIJ UŻYWAĆ SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

Już dziś odbierz bezpłatne* próbne soczewki kontaktowe ACUVUE®.

Twój specjalista pomoże Ci dobrać soczewki kontaktowe ACUVUE® odpowiednie dla Ciebie.

*Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® (10 szt. soczewek jednodniowych lub 2 szt. dwutygodniowych) można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie. Lista salonów wymieniona jest Tutaj. Organizatorem promocji i właścicielem grafiki jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. lłżecka 24, 02-135 Warszawa. Regulamin dostępny jest Tutaj.