WIDAĆ JUŻ LEPSZE DNI

 

Kiedy powoli zaczynamy przystosowywać się do życia i pracy w „nowy” sposób, bardzo zależy nam na poinformowaniu Cię, że niezbędna pomoc jest dostępna niedaleko.

POZYTYWNE DZIAŁANIA

W oparciu o nowe regulacje rządowe, wiele lokalnych salonów optycznych zostało otwartych z możliwością organizowania wizyt na miejscu dla pacjentów. Oznacza to, że będziesz mieć możliwość umówienia się na wizytę, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Tak jak do tej pory, Twój specjalista z przyjemnością doradzi Ci, jeżeli będziesz mieć wątpliwości dotyczące zdrowia oczu lub soczewek kontaktowych i uznasz, że najlepszym rozwiązaniem będzie osobista wizyta w salonie. Oznacza to, że możesz umówić się na wizytę w swoim salonie, jeżeli chcesz sprawdzić noszoną dotychczas korekcję, dokupić dodatkowe soczewki albo gdy będziesz mieć pytania lub wątpliwości dotyczące tematów takich jak:

W salonie najprawdopodobniej będą obowiązywać rygorystyczne zasady dystansu społecznego i inne zabezpieczenia, mające na celu ochronę Twojego zdrowia i zapewnienie Ci bezpieczeństwa podczas wizyty.

NOWE ZWYCZAJE I KORZYŚCI ZE STOSOWANIA SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

Po założeniu soczewek kontaktowych zobaczysz swoje otoczenie w inny sposób. Ta pozytywna zmiana może znacząco poprawić jakość Twoich codziennych doświadczeń. Zarówno zostając w domu jak i załatwiając pierwsze sprawy na zewnątrz, możesz korzystać z zalet soczewek kontaktowych w wielu różnych sytuacjach:

 

REMONTY I ULEPSZENIA W DOMU

Zapewnienie sobie czystego i wygodnego otoczenia w domu to dobry sposób na spożytkowanie energii w sposób, który zdecydowanie poprawi Twój nastrój. Jeżeli planujesz pomajsterkować lub popracować w ogrodzie, soczewki kontaktowe mogą stanowić dobrą alternatywę dla okularów korekcyjnych, ponieważ możesz nosić je pod okularami przeciwsłonecznymi lub ochronnymi.

 

GOTOWANIE W DOMU I PIECZENIE CIAST

Jeżeli gotowanie i pieczenie ciast stało się Twoją nową pasją, której oddajesz się, mając więcej wolnego czasu w domu, soczewki kontaktowe mogą pomóc Ci widzieć wyraźnie bez okularów. Nie musisz się martwić tym, że okulary zaparują lub zsuną Ci się z nosa.

NAUKA, HOBBY I ZAINTERESOWANIA

Nauka nowego języka, gry planszowe i kreatywne zajęcia – soczewki kontaktowe pomogą Ci widzieć wyraźnie i komfortowo, kiedy będziesz skoncentrować się na tym, co akurat robisz. 

MAKIJAŻ I STYLIZACJA

Trudno przecenić to, jak muśnięcie powiek cieniem przed wideokonferencją czy założenie modnych dodatków może pozytywnie wpłynąć na to, co robisz na co dzień. Soczewki kontaktowe pozwalają Ci nadal wyglądać świetnie, co jest szczególnie ważne dla osób, które chcą bardziej poczuć się sobą.

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA W DOMU I NA DWORZE

Utrzymywanie dobrej kondycji lub rozpoczęcie ćwiczeń to zawsze dobry pomysł, szczególnie jeżeli chcesz jak najlepiej wykorzystać czas spędzany na świeżym powietrzu. Bieganie, joga i ćwiczenia z obciążeniem – podczas codziennych ćwiczeń soczewki kontaktowe dadzą Ci o wiele więcej niż korekcja wzroku. Pozwolą Ci poruszać się swobodnie, nie martwiąc się tym, że okulary mogą spaść na ziemię, kiedy podkręcisz tempo.

SKONTAKTUJMY SIĘ

Jeżeli uznasz, że potrzebujesz dodatkowej porady, możesz się z nami skontaktować

E-MAIL:
Możesz otrzymać poradę wysyłając e-mail na adres: [email protected]