KUP 2 opakowania soczewek kontaktowych ACUVUE OASYS® 
LUB 3 opakowania jednodniowych soczewek ACUVUE®,
a kolejne opakowanie otrzymasz GRATIS!1

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ, A OTRZYMASZ VOUCHER DO SALONU OPTYCZNEGO.

* Pole wymagane

Opowiedz nam o sobie:

Opowiedz nam o swoim wzroku:

Pokaż, że nie jesteś robotem...

Image CAPTCHA
Powyżej wpisz kod z obrazka:

 

 

Wypełniając powyższy formularz potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz zasady przetwarzania Twoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności

Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Iłżeckiej 24. Zebrane dane przetwarzane będą zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Informacje, które podajesz będą wykorzystane po to, abyś mógł wziąć udział w konkursie oraz we własnych celach marketingowych Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., w tym w celu dostarczania Ci materiałów edukacyjnych i informacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do wziącia udziału w konkursie. Każdej osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych w celach marketingowych poprzez skierowanie w tej sprawie pisma na adres siedziby administratora danych.

1. Promocja trwa od 12.12.2016 r. do 28.02.2017 r. lub do wyczerpania zapasu. Zakup soczewek kontaktowych ACUVUE® musi się odbyć w tym samym dniu i w tym samym salonie optycznym, musi byc udokumentowany na dowodzie zakupu (paragonie lub fakturze). Regulamin i lista salonów objętych promocją dostepne są na stronie www.acuvue.pl. Jedna osoba może wziąć udział w promocji maksymalnie trzy razy. Organizatorem promocji jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska 2016.