ZASŁUGUJESZ NA DOSKONAŁĄ OPIEKĘ

Myślisz o wypróbowaniu soczewek kontaktowych? Nosiłeś soczewki już kiedyś i chcesz do tego wrócić? Marka ACUVUE® przygotowała dla Ciebie rewolucyjny program edukacyjny, który może Ci zapewnić najwyższy standard dopasowania soczewek kontaktowych.

PRZEŁOMOWY PROGRAM EDUKACYJNY

Tylko w prestiżowych salonach optycznych

Samo badanie wzroku i rozmowa, która pomoże specjaliście dobrać soczewki dopasowane specjalnie do Twoich potrzeb to nie wszystko.
Dlatego dodatkowo zapewniamy

  • naukę zdejmowania i zakładania soczewek
  • szkolenie z zakresu bezpiecznego stosowania soczewek kontaktowych
  • szkolenie z zakresu pielęgnacji i przechowywania soczewek kontaktowych
  • szczegółowe szkolenie dotyczące zarekomendowanej przez specjalistę soczewki kontaktowej

Wierzymy, że zasługujesz na opiekę eksperta również po dobraniu soczewek kontaktowych, dlatego:

  • Zadzwonimy do Ciebie po wizycie, żeby upewnic się, że Twój komfort i jakość widzenia są idealne i upewnić się, że nie masz dodatkowych pytań lub wątpliwości.

ACUVUE® – NAJBARDZIEJ ZAUFANA MARKA soczewek kontaktowych wśród specjalistów1

Tutaj znajdziesz salony wyróżnione STANDARDEM JAKOŚCI ACUVUE®

 

w pobliżu, około
Standard Jakości Acuvue - Przełomowy program edukacyjny
Dowiedz się więcej
Pakiet na start - 50 zł na soczewki kontaktowe
Dowiedz się więcej

 

REGULAMIN> Aktualizacja 10.12.2020

Program obowiązuje od 1 maja 2017 r. Przedmiotem Programu jest możliwość skorzystania przez uczestnika Programu z podstawowego szkolenia z zakładania, zdejmowania oraz pielęgnacji soczewek kontaktowych, które to szkolenie zostanie przeprowadzone przez pracownika Salonu, w którym uczestnik Programu przeprowadził odpłatne badanie wzroku wraz z dopasowaniem soczewek ACUVUE®. Warunkiem skorzystania ze Standardu Jakości ACUVUE® jest przeprowadzenie odpłatnego badania wzroku (cenę badania ustala Salon Optyczny) wraz z dopasowaniem soczewek kontaktowych ACUVUE® w Salonie Optycznym biorącym udział w Programie a także instalacja aplikacji mobilnej „Twoje ACUVUE®” oraz zalogowanie się w niej celem pobrania odpowiedniego vouchera. Regulamin Programu i lista salonów biorących w niej udział dostępny na stronie www.acuvue.pl. Organizatorem Programu jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa

1. Badania przeprowadzono w okresie od 12.2016 do 02.2017. Na próbie 1050 specjalistów ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Rosji, Japonii i Korei Południowej, które odpowiadają za ponad 2/3 światowej sprzedaży soczewek kontaktowych.