ZASŁUGUJESZ NA DOSKONAŁĄ OPIEKĘ

Myślisz o wypróbowaniu soczewek kontaktowych? Nosiłeś soczewki już kiedyś i chcesz do tego wrócić? Marka ACUVUE® przygotowała dla Ciebie rewolucyjny program edukacyjny, który może Ci zapewnić najwyższy standard dopasowania soczewek kontaktowych.

PRZEŁOMOWY PROGRAM EDUKACYJNY

Tylko w prestiżowych salonach optycznych

Samo badanie wzroku i rozmowa, która pomoże specjaliście dobrać soczewki dopasowane specjalnie do Twoich potrzeb to nie wszystko.
Dlatego dodatkowo zapewniamy

  • naukę zdejmowania i zakładania soczewek
  • szkolenie z zakresu bezpiecznego stosowania soczewek kontaktowych
  • szkolenie z zakresu pielęgnacji i przechowywania soczewek kontaktowych
  • szczegółowe szkolenie dotyczące zarekomendowanej przez specjalistę soczewki kontaktowej

Wierzymy, że zasługujesz na opiekę eksperta również po dobraniu soczewek kontaktowych, dlatego:

  • Zadzwonimy do Ciebie po wizycie, żeby upewnic się, że Twój komfort i jakość widzenia są idealne i upewnić się, że nie masz dodatkowych pytań lub wątpliwości.

Tutaj znajdziesz salony wyróżnione STANDARDEM JAKOŚCI ACUVUE®

 

w pobliżu, około
Standard Jakości Acuvue - Przełomowy program edukacyjny
Dowiedz się więcej
Pakiet na start - 50 zł na soczewki kontaktowe
Dowiedz się więcej

 

REGULAMIN>

Program obowiązuje od 1 maja 2017 r. Przedmiotem Programu jest możliwość skorzystania przez uczestnika Programu z podstawowego szkolenia z zakładania, zdejmowania oraz pielęgnacji soczewek kontaktowych, które to szkolenie zostanie przeprowadzone przez pracownika Salonu, w którym uczestnik Programu przeprowadził odpłatne badanie wzroku wraz z dopasowaniem soczewek ACUVUE®. Warunkiem skorzystania ze Standardu Jakości ACUVUE® jest przeprowadzenie odpłatnego badania wzroku (cenę badania ustala Salon Optyczny) wraz z dopasowaniem soczewek kontaktowych ACUVUE® w Salonie Optycznym biorącym udział w Programie a także instalacja aplikacji mobilnej „Twoje ACUVUE®” oraz zalogowanie się w niej celem pobrania odpowiedniego vouchera. Regulamin Programu i lista salonów biorących w niej udział dostępny na stronie www.acuvue.pl. Organizatorem Programu jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa