NIE JESTEŚ PRZEKONANY DO SOCZEWEK KONTAKTOWYCH? DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT POWSZECHNYCH STEREOTYPÓW I ROZWIEJ SWOJE OBAWY

Istnieje wiele mitów lub błędnych wyobrażeń na temat soczewek kontaktowych, większość z nich związana jest z lękiem przed nieznanym.

Poznaj osoby, które wypróbowały soczewki kontaktowe ACUVUE® i pozbyły się swoich uprzedzeń. Teraz Twoja kolej! Obejrzyj poniższe filmy i poznaj ich historię.

 

Amy uważa, że soczewki kontaktowe są niewygodne

Nowoczesne soczewki kontaktowe są cienkie i miękkie, dzięki temu mogą być bardziej wygodne w noszeniu. Soczewki dodatkowo wykonane są materiałów przepuszczających tlen.

Riyonn martwi się, że soczewki kontaktowe mogą zgubić się w jego oczach

Jest to fizycznie niemożliwe. Oko pokryte jest „specjalną membraną (spojówką)”, która łączy się z wewnętrzną stroną powiek, więc soczewka nie jest w stanie dostać się za oko.

Karolina ma 48 lat i uważa, że soczewki kontaktowe nie są dla niej

Masz około 40 lat i problemy z czytaniem z bliska? Nie przejmuj się. Soczewki kontaktowe można nosić niemal w każdym wieku, jeżeli nie ma przeciwwskazań do ich noszenia. Mamy soczewki również dla Ciebie!

Joe boi się dotykania swojego oka

Podczas zakładania i zdejmowania soczewek kontaktowych, palec nie musi dotykać powierzchni Twojego oka. Zakładanie soczewki może przypominać umieszczanie kropli wody na oku.

Tanya boi się, że soczewki kontaktowe mogą uszkodzić jej oko

Jeżeli stosujesz się do zaleceń specjalisty związanych z wymianą i pielęgnacją soczewek oraz regularnie sprawdzasz stan swoich oczu - soczewki kontaktowe mogą być zdrowym sposobem korekcji wzroku.

Czas na SOCZEWKI KONTAKTOWE

Już dziś odbierz bezpłatne* soczewki kontaktowe ACUVUE®

Dowiedz się ile jest prawdy w innych mitach o soczewkach

*Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® (10 szt. soczewek jednodniowych lub 2 szt. dwutygodniowych) można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie. Lista salonów wymieniona jest Tutaj. Organizatorem promocji i właścicielem grafiki jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. lłżecka 24, 02-135 Warszawa. Regulamin dostępny jest Tutaj.