JESTEM NOWYM UŻYTKOWNIKIEM SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

PAKIET NA START^

Po skorzystaniu z płatnego badania wzroku otrzymasz zniżkę 50 zł na pierwsze opakowanie soczewek kontaktowych ACUVUE®

STANDARD JAKOŚCI ACUVUE®

Skorzystaj z profesjonalnego dopasowania, nauki zdejmowania i zakładania soczewek kontaktowych. Przed odwiedzeniem salonu optycznego zalecamy umówienie wizyty.

JUŻ NOSZĘ SOCZEWKI KONTAKTOWE

VOUCHERY PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO

Za udział w promocjach w wybranym salonie optycznym otrzymujesz punkty w programie lojalnościowym, które możesz wymieniać na nagrody. 

ZAINSTALUJ APLIKACJĘ Twoje ACUVUE®

Bezpłatna aplikacja Twoje ACUVUE®

dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.

^ Promocja „Pakiet na start” (dalej „Promocja”) trwa od 10 kwietnia 2017 r. do 31 grudnia 2020 r. lub do wyczerpania voucherów. Promocja polega na uprawnieniu konsumenta do otrzymania rabatu o wartości 50 zł z możliwością wykorzystania w Salonie optycznym biorącym udział w Promocji pod warunkiem przeprowadzenia odpłatnego badania wzroku wraz z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Rabat przysługuje tylko i wyłącznie na zakup soczewek kontaktowych ACUVUE® będących przedmiotem Promocji: ACUVUE® OASYS 1-Day (30 szt i 90 szt), ACUVUE® OASYS with Tranistions™, ACUVUE® OASYS (6 szt, 12 szt, 24 szt), ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM, ACUVUE® MOIST (30, 90, 180), ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM lub ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL, które dostępne są w salonach okulistyczno-optycznych (placówkach detalicznych) prowadzących bezpośrednią sprzedaż soczewek kontaktowych do konsumentów na całym obszarze Rzeczypospolitej Polskiej (dalej „Salony”). Dodatkowym warunkiem udziału w Promocji jest instalacja aplikacji mobilnej „Twoje ACUVUE®” oraz zalogowanie się w niej celem pobrania odpowiedniego vouchera. Salony biorące udział w Promocji wymienione są na stronie internetowej www.acuvue.pl/odbierz-soczewki/znajdz-specjaliste. Organizatorem Promocji jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa. Regulamin Promocji dostępny jest tutaj. © Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska. 2020. JJV/2020/07/9663