JESTEM NOWYM UŻYTKOWNIKIEM SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

PAKIET NA START^

Po skorzystaniu z płatnego badania wzroku otrzymasz zniżkę 50 zł na pierwsze opakowanie soczewek kontaktowych ACUVUE®

STANDARD JAKOŚCI ACUVUE®

Skorzystaj z profesjonalnego dopasowania, nauki zdejmowania i zakładania soczewek kontaktowych. Przed odwiedzeniem salonu optycznego zalecamy umówienie wizyty.

JUŻ NOSZĘ SOCZEWKI KONTAKTOWE

VOUCHERY PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO

Za udział w promocjach w wybranym salonie optycznym otrzymujesz punkty w programie lojalnościowym, które możesz wymieniać na nagrody. 

ZAINSTALUJ APLIKACJĘ Twoje ACUVUE®

Bezpłatna aplikacja Twoje ACUVUE®

dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.

^Promocja „Pakiet na start” (dalej „Promocja”) trwa od 10 kwietnia 2017 r. do 31 marca 2022 r. lub do wyczerpania voucherów. Promocja polega na uprawnieniu konsumenta do otrzymania rabatu o wartości 50 zł z możliwością wykorzystania w Salonie optycznym biorącym udział w Promocji pod warunkiem przeprowadzenia badania wzroku, które może być odpłatne, wraz z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Rabat przysługuje tylko i wyłącznie na zakup soczewek kontaktowych ACUVUE® będących przedmiotem Promocji: 1-DAY ACUVUE® MOIST (30, 90, 180 szt.), 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM (30 szt.), 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL (30 szt.), ACUVUE® OASYS (6, 12, 24 szt.), ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM (6 szt.), ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL (6 szt.), ACUVUE® OASYS 1-Day (30, 90 szt.), ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM (30 szt.) lub ACUVUE® OASYS with Transitions™ (6 szt.), które dostępne są w salonach okulistyczno-optycznych (placówkach detalicznych) prowadzących bezpośrednią sprzedaż soczewek kontaktowych do konsumentów na całym obszarze Rzeczypospolitej Polskiej (dalej „Salony”). Salony biorące udział w Promocji wymienione są na stronie www.acuvue.pl/odbierz-soczewki/znajdz-specjaliste. Organizatorem Promocji jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., ul. Iłzecka 24, 02-135 Warszawa. Regulamin Promocji dostępny jest na stronie https://www.acuvue.pl/sites/acuvue_pl/files/regulamin_promocja_pakiet-na....

*Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® (10 szt. soczewek jednodniowych lub 2 szt. dwutygodniowych) można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie. Lista salonów wymieniona jest Tutaj. Organizatorem promocji i właścicielem grafiki jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. lłżecka 24, 02-135 Warszawa. Regulamin dostępny jest Tutaj.