ZBADAJ WZROK I ODBIERZ SOCZEWKI PRÓBNE OD ACUVUE®

Administratorem danych osobowych uczestnika jest organizator Akcji Konsumenckiej „ODBIERZ BEZPŁATNE PRÓBNE SOCZEWKI ACUVUE®”, tj. firma Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iłżeckiej 24. Szczegółowa informacja na temat przetwarzania danych osobowych uczestników Akcji Konsumenckiej znajduje się w § 6 Regulaminu. Jednocześnie informujemy, że w dowolnym momencie uczestnik ma prawo do wycofania udzielonej na rzecz Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. zgody na przetwarzanie danych osobowych lub na otrzymywanie na adres e-mail informacji handlowo-marketingowych. Wycofanie takiej zgody lub zgód nie będzie miało jednak wpływu na legalność działań podejmowanych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. w oparciu zgodę uczestnika jeszcze zanim została ona wycofana. Prosimy o zapoznanie się również z zasadami zapisanymi w Polityce Prywatności.

Po płatnym badaniu wzroku w wybranym salonie optycznym, otrzymasz bezpłatne* soczewki próbne ACUVUE® oraz kosmetyczkę z materiałami edukacyjnymi1.

Pamiętaj, że w wybranych salonach oznaczonych na liście pod mapą logo „50 zł”, dodatkowo otrzymasz zniżkę^ na badanie i zakup pierwszego opakowania soczewek ACUVUE®. Żeby zyskać 50 złotych zniżki musisz mieć zainstalowaną aplikację mobilną Twoje ACUVUE®

Ten voucher jest tylko przypomnieniem, aby zapytać swojego specjalistę o bezpłatne* próbne soczewki kontaktowe. Bezpłatne* soczewki kontaktowe możesz też odebrać, odwiedzając dowolny uczestniczący w promocji salon optyczny, w którym dowiesz się, czy soczewki kontaktowe ACUVUE® są odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie. Soczewki próbne dostępne są do wyczerpania zapasów.

ZACZNIJ UŻYWAĆ SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

Twój specjalista pomoże Ci dobrać soczewki kontaktowe ACUVUE® odpowiednie dla Ciebie.

Co należy wiedzieć przez wizytą u specjalisty

Informacje, które podajesz będą wykorzystane po to, abyś mógł otrzymać kupon oraz aby zapewnić dostarczanie coraz lepszych produktów i usług. Prosimy o zapoznanie się również z zasadami zapisanymi w Polityce Prywatności.

Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Pacjent otrzyma 5 soczewek jednodniowych lub jedną dwutygodniową na każde wymagające korekcji oko. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie. Organizatorem Promocji jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa. Sprawdź Regulamin. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 24.06.2020.

^ Promocja „Pakiet na start” (dalej „Promocja”) trwa od 10 kwietnia 2017 r. do 31 grudnia 2021 r. lub do wyczerpania voucherów. Promocja polega na uprawnieniu konsumenta do otrzymania rabatu o wartości 50 zł z możliwością wykorzystania w Salonie optycznym biorącym udział w Promocji pod warunkiem przeprowadzenia odpłatnego badania wzroku wraz z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Rabat przysługuje tylko i wyłącznie na zakup soczewek kontaktowych ACUVUE® będących przedmiotem Promocji: ACUVUE® OASYS 1-Day (30 szt i 90 szt), ACUVUE® OASYS with Tranistions™, ACUVUE® OASYS (6 szt, 12 szt, 24 szt), ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM, ACUVUE® MOIST (30, 90, 180), ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM lub ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL, które dostępne są w salonach okulistyczno-optycznych (placówkach detalicznych) prowadzących bezpośrednią sprzedaż soczewek kontaktowych do konsumentów na całym obszarze Rzeczypospolitej Polskiej (dalej „Salony”). Salony biorące udział w Promocji wymienione są tutaj. Organizatorem Promocji jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa. Regulamin Promocji dostępny jest tutaj  (aktualizacja 10.12.2020).

† Jeżeli z jakiegokolwiek powodu Twoja satysfakcja z soczewek kontaktowych ACUVUE® nie jest stuprocentowa, odeślij je, a zwrócimy Ci pieniądze. Zobacz Regulamin.

1 Kosmetyczka jest integralną częścią zestawu startowego. Zestaw startowy składa się z bezpłatnych soczewek próbnych, materiałów edukacyjnych i kosmetyczki.