JAK UZYSKAĆ BEZPŁATNE* PRÓBNE SOCZEWKI KONTAKTOWE

Chcemy, aby Twoje pierwsze doświadczenie z soczewkami było wspaniałe. Dlatego proponujemy Ci bezpłatne* próbne soczewki kontaktowe ACUVUE®.

Wszystko, co należy zrobić, to zarejestrować się poniżej oraz zachować maila z voucherem do okazania specjaliście przed badaniem.

 

Aby uzyskać BEZPŁATNE* soczewki próbne wykonaj trzy proste kroki:

To give you the best FREE‡ trial we need know you better.

Aby dopasować dla Ciebie najlepsze BEZPŁATNE* soczewki próbne, musimy lepiej Cię poznać.

Search for your local optician and make an appointment.

Znajdź specjalistę znajdującego się najbliżej Ciebie i umów się na płatną wizytę.

Get your FREE‡ trial voucher.

Zdobądź swój BEZPŁATNY* voucher na soczewki próbne.

Get the right lens for your lifestyle fitted by an expert.

Wybierz soczewki odpowiednie dla Twojego stylu życia polecane przez eksperta.

* Pole wymagane

Zaloguj się przez:

Opowiedz nam o swoim wzroku:

Pokaż, że nie jesteś robotem...

Image CAPTCHA
Powyżej wpisz kod z obrazka:

 

 

 Informacje, które podajesz będą wykorzystane po to, abyś mógł otrzymać kupon oraz aby zapewnić dostarczanie coraz lepszych produktów i usług. Wypełniając poniższy formularz potwierdzasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zasadami zapisanymi w Polityce Prywatności oraz zgadzasz się na zasady otrzymania bezpłatnych soczewek próbnych.

^Promocja trwa od 1.04.2017 r. do 30.06.2017 r. lub do wyczerpania voucherów. Promocja polega na uprawnieniu konsumenta do otrzymania rabatu o wartości 50 zł z możliwością wykorzystania w Salonie optycznym biorącym udział w Sprzedaży premiowej pod warunkiem przeprowadzenia odpłatnego badania wzroku wraz z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Rabat przysługuje tylko i wyłącznie na zakup soczewek kontaktowych ACUVUE® będących przedmiotem Promocji: 1-DAY ACUVUE® TruEye® (opakowania 30, 90, 180 szt.), 1-DAY ACUVUE® MOIST (opakowania 30, 90, 180 szt.), 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM (opakowania 30 szt.), 1-DAY ACUVUE®  MOIST MULTIFOCAL (opakowania 30 szt.), 1-DAY ACUVUE® DEFINE® (opakowania 30 szt.), ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS (opakowanie 6, 12, 24 szt.), ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM. (opakowania 6 szt.), ACUVUE OASYS® 1-Day with HydraLuxeTM. (opakowania 30 szt.) i może zostać wykorzystany wyłącznie w Salonie, w którym zostało przeprowadzone odpłatne badanie wzroku. Dodatkowym warunkiem udziału w Promocji jest instalacja aplikacji mobilnej „Twoje ACUVUE®” oraz zalogowanie się w niej celem pobrania odpowiedniego vouchera. Regulamin Promocji i lista salonów biorących w niej udział dostępny na stronie www.acuvue.pl. Organizatorem Promocji jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa.

* Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie. Pacjent otrzyma bezpłatnie 5 jednodniowych soczewek lub 1 soczewkę planowej wymiany na każde wymagające korekcji oko.

Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Iłżeckiej 24. Zebrane dane przetwarzane będą zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Informacje, które podajesz będą wykorzystane po to, abyś mógł otrzymać voucher oraz we własnych celach marketingowych Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., w tym w celu dostarczania Ci materiałów edukacyjnych i informacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymania vouchera. Każdej osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych w celach marketingowych poprzez skierowanie w tej sprawie pisma na adres siedziby administratora danych. Wypełniając powyższy formularz potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz zasady przetwarzania Twoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności oraz Zasady jak uzyskać bezpłatne próbne soczewki ACUVUE®.