JAK UZYSKAĆ BEZPŁATNE PRÓBNE SOCZEWKI KONTAKTOWE

Chcemy, aby Twoje pierwsze doświadczenie z soczewkami było wspaniałe. Dlatego proponujemy Ci bezpłatne próbne soczewki kontaktowe ACUVUE®.

Wszystko, co należy zrobić, to zarejestrować się poniżej oraz zachować maila z voucherem do okazania specjaliście przed badaniem.

 

Aby uzyskać BEZPŁATNE soczewki próbne wykonaj trzy proste kroki:

To give you the best FREE‡ trial we need know you better.

Aby dopasować dla Ciebie najlepsze BEZPŁATNE soczewki próbne, musimy lepiej Cię poznać.

Search for your local optician and make an appointment.

Znajdź specjalistę znajdującego się najbliżej Ciebie i umów się na płatną wizytę.

Get your FREE‡ trial voucher.

Zdobądź swój BEZPŁATNY voucher na soczewki próbne.

Get the right lens for your lifestyle fitted by an expert.

Wybierz soczewki odpowiednie dla Twojego stylu życia polecane przez eksperta.

* Pole wymagane

Zaloguj się przez:

Opowiedz nam o swoim wzroku:

Pokaż, że nie jesteś robotem...

Image CAPTCHA
Powyżej wpisz kod z obrazka:

 

 

Informacje, które podajesz będą wykorzystane po to, abyś mógł otrzymać kupon oraz aby zapewnić dostarczanie coraz lepszych produktów i usług. Wypełniając poniższy formularz potwierdzasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zasadami zapisanymi w Polityce Prywatności oraz zgadzasz się na zasady otrzymania bezpłatnych soczewek próbnych.

Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie. Zobacz Regulamin.

Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Iłżeckiej 24. Zebrane dane przetwarzane będą zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Informacje, które podajesz będą wykorzystane po to, abyś mógł otrzymać voucher oraz we własnych celach marketingowych Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., w tym w celu dostarczania Ci materiałów edukacyjnych i informacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymania vouchera. Każdej osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych w celach marketingowych poprzez skierowanie w tej sprawie pisma na adres siedziby administratora danych. Wypełniając powyższy formularz potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz zasady przetwarzania Twoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności oraz Zasady jak uzyskać bezpłatne próbne soczewki ACUVUE®.