ODBIERZ PAKIET NA START OD ACUVUE®

Wszystko co trzeba zrobić, aby otrzymać bezpłatne* próbne soczewki kontaktowe ACUVUE®, to zarejestrować się poniżej, umówić na płatne badanie wzroku i zabrać ze sobą voucher.

Podczas wizyty otrzymasz w prezencie kosmetyczkę z materiałami edukacyjnymi1.

Dodatkowo w wybranych salonach oznaczonych w poniższym formularzu logo „50 zł” otrzymasz zniżkę^ na badanie i zakup pierwszego opakowania soczewek ACUVUE®.

Jesteśmy tak pewni, że nowe soczewki przypadną Ci do gustu, że dajemy Ci gwarancję satysfakcji. Jeżeli soczewki nie spełnią Twoich oczekiwań w 100%, zwrócimy Ci pieniądze.

Aby uzyskać BEZPŁATNE* soczewki próbne wykonaj trzy proste kroki:

Search for your local optician and make an appointment.

1Zarejestruj się i znajdź specjalistę znajdującego się najbliżej Ciebie

Get your FREE‡ trial voucher.

2Umów się na płatne badanie wzroku i weź ze sobą voucher

Get the right lens for your lifestyle fitted by an expert.

3Podczas wizyty pokaż voucher i odbierz bezpłatne* soczewki.
W wybranych salonach oznaczonych logo skorzystaj z 50 zł zniżki^

* Pole wymagane

Zarejestruj się przez Facebooka lub Google+:

Opowiedz nam o swoim wzroku:

Pokaż, że nie jesteś robotem...

Image CAPTCHA
Powyżej wpisz kod z obrazka:

 

 

Informacje, które podajesz będą wykorzystane po to, abyś mógł otrzymać kupon oraz aby zapewnić dostarczanie coraz lepszych produktów i usług. Wypełniając poniższy formularz potwierdzasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zasadami zapisanymi w Polityce Prywatności oraz zgadzasz się na zasady otrzymania bezpłatnych soczewek próbnych.

* Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie. Zobacz Regulamin.

^ Promocja trwa od 10.04.2017 r. do 31.12.2017 r. lub do wyczerpania voucherów. Promocja polega na uprawnieniu konsumenta do otrzymania rabatu o wartości 50 zł z możliwością wykorzystania w Salonie optycznym biorącym udział w Sprzedaży premiowej pod warunkiem przeprowadzenia odpłatnego badania wzroku wraz z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Rabat przysługuje tylko i wyłącznie na zakup soczewek kontaktowych ACUVUE® będących przedmiotem Promocji: 1-DAY ACUVUE® TruEye® (opakowania 30, 90, 180 szt.), 1-DAY ACUVUE® MOIST (opakowania 30, 90, 180 szt.), 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM (opakowania 30 szt.), 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL (opakowania 30 szt.), 1-DAY ACUVUE® DEFINE® (opakowania 30 szt.), ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS (opakowanie 6, 12, 24 szt.), ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM (opakowania 6 szt.), ACUVUE OASYS® 1-Day with HydraLuxe™ (opakowania 30 szt.) i może zostać wykorzystany wyłącznie w Salonie, w którym zostało przeprowadzone odpłatne badanie wzroku. Dodatkowym warunkiem udziału w Promocji jest instalacja aplikacji mobilnej „Twoje ACUVUE®” oraz zalogowanie się w niej celem pobrania odpowiedniego vouchera. Regulamin Promocji i lista salonów biorących w niej udział dostępny na stronie www.acuvue.pl. Organizatorem Promocji jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa.

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu Twoja satysfakcja z soczewek kontaktowych ACUVUE® nie jest stuprocentowa, odeślij je, a zwrócimy Ci pieniądze. Zobacz Regulamin.

1 Kosmetyczka jest integralną częścią zestawu startowego. Zestaw startowy składa się z bezpłatnych soczewek próbnych, materiałów edukacyjnych i kosmetyczki.