ZBADAJ WZROK I ODBIERZ DARMOWE SOCZEWKI PRÓBNE OD ACUVUE®

Czy od jakiegoś czasu nosisz okulary, a teraz chcesz wypróbować soczewki kontaktowe? A może nosisz już soczewki, ale chcesz wypróbować nowy typ? Wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań poniżej, aby móc bezpłatnie† wypróbować soczewki kontaktowe ACUVUE.
Podane przez Ciebie dane posłużą nam do wystawienia vouchera na bezpłatne soczewki.
Pełny tekst warunków oferty znajdziesz, klikając tutaj.

Administratorem danych osobowych uczestnika jest organizator Akcji Konsumenckiej „ODBIERZ BEZPŁATNE PRÓBNE SOCZEWKI ACUVUE®”, tj. firma Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iłżeckiej 24. Szczegółowa informacja na temat przetwarzania danych osobowych uczestników Akcji Konsumenckiej znajduje się w § 6 Regulaminu. Jednocześnie informujemy, że w dowolnym momencie uczestnik ma prawo do wycofania udzielonej na rzecz Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. zgody na przetwarzanie danych osobowych lub na otrzymywanie na adres e-mail informacji handlowo-marketingowych. Wycofanie takiej zgody lub zgód nie będzie miało jednak wpływu na legalność działań podejmowanych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. w oparciu zgodę uczestnika jeszcze zanim została ona wycofana. Prosimy o zapoznanie się również z zasadami zapisanymi w Polityce Prywatności.

Po płatnym badaniu wzroku w wybranym salonie optycznym, otrzymasz bezpłatne* soczewki próbne ACUVUE® oraz kosmetyczkę z materiałami edukacyjnymi1.

Pamiętaj, że w wybranych salonach oznaczonych na liście pod mapą logo „50 zł”, dodatkowo otrzymasz zniżkę^ na badanie i zakup pierwszego opakowania soczewek ACUVUE®. Żeby zyskać 50 złotych zniżki musisz mieć zainstalowaną aplikację mobilną Twoje ACUVUE®

Ten voucher jest tylko przypomnieniem, aby zapytać swojego specjalistę o bezpłatne* próbne soczewki kontaktowe. Bezpłatne* soczewki kontaktowe możesz też odebrać, odwiedzając dowolny uczestniczący w promocji salon optyczny, w którym dowiesz się, czy soczewki kontaktowe ACUVUE® są odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie. Soczewki próbne dostępne są do wyczerpania zapasów.

ZACZNIJ UŻYWAĆ SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

Twój specjalista pomoże Ci dobrać soczewki kontaktowe ACUVUE® odpowiednie dla Ciebie.

Co należy wiedzieć przez wizytą u specjalisty

Informacje, które podajesz będą wykorzystane po to, abyś mógł otrzymać kupon oraz aby zapewnić dostarczanie coraz lepszych produktów i usług. Prosimy o zapoznanie się również z zasadami zapisanymi w Polityce Prywatności.

Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Pacjent otrzyma 5 soczewek jednodniowych lub jedną dwutygodniową na każde wymagające korekcji oko. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie. Organizatorem Promocji jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa. Sprawdź Regulamin.

^ Promocja „Pakiet na start” (dalej „Promocja”) trwa od 10 kwietnia 2017 r. do 31 grudnia 2020 r. lub do wyczerpania voucherów. Promocja polega na uprawnieniu konsumenta do otrzymania rabatu o wartości 50 zł z możliwością wykorzystania w Salonie optycznym biorącym udział w Promocji pod warunkiem przeprowadzenia odpłatnego badania wzroku wraz z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Rabat przysługuje tylko i wyłącznie na zakup soczewek kontaktowych ACUVUE® będących przedmiotem Promocji: ACUVUE® OASYS 1-Day (30 szt i 90 szt), ACUVUE® OASYS with Tranistions™, ACUVUE® OASYS (6 szt, 12 szt, 24 szt), ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM, ACUVUE® MOIST (30, 90, 180), ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM lub ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL, które dostępne są w salonach okulistyczno-optycznych (placówkach detalicznych) prowadzących bezpośrednią sprzedaż soczewek kontaktowych do konsumentów na całym obszarze Rzeczypospolitej Polskiej (dalej „Salony”). Salony biorące udział w Promocji wymienione są tutaj. Organizatorem Promocji jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa. Regulamin Promocji dostępny jest tutaj

† Jeżeli z jakiegokolwiek powodu Twoja satysfakcja z soczewek kontaktowych ACUVUE® nie jest stuprocentowa, odeślij je, a zwrócimy Ci pieniądze. Zobacz Regulamin.

1 Kosmetyczka jest integralną częścią zestawu startowego. Zestaw startowy składa się z bezpłatnych soczewek próbnych, materiałów edukacyjnych i kosmetyczki.