Skip to main content

Szukaj
Cześć! Szukasz czegoś? Kliknij Tutaj
Cieszymy się, że nas odwiedzasz. Jak możemy Ci pomóc?
Jesteś we właściwym miejscu
Sprawdź porady dla użytkowników.
Dowiedz się więcej na temat czyszczenia i pielęgnacji soczewek kontaktowych.

UPRAWIANIE SPORTU W SOCZEWKACH KONTAKTOWYCH

Uśmiechnięta para uprawiająca jogging

Niezależnie od tego, czy interesujesz się sportem ekstremalnym, czy tylko uprawiasz poranny jogging, soczewki kontaktowe pozwalają Ci skupić się wyłącznie na działaniu.

  • Soczewki zapewniają dużo szersze pole widzenia bez ograniczeń, jak w przypadku oprawek okularów.
  • Nie powodują odblasków, które mogłyby utrudniać widzenie.
  • Nie zaparowują i nie brudzą się od deszczu, a do tego nie ulegną uszkodzeniu, jeśli coś przypadkowo uderzy Cię w twarz.
  • Gdy masz na sobie soczewki, możesz zakładać maski, kaski i każdy inny sprzęt sportowy zakładany na głowę.
  • Wszystkie soczewki ACUVUE® posiadają filtry UV, które dodatkowo pomagają chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV†.

JAKI SPORT UPRAWIASZ?

Niezależnie od uprawnianej dyscypliny, soczewki kontaktowe mogą zapewnić Ci swobodę i sprawić, że będziesz mógł dać z siebie wszystko.

KTÓRE SOCZEWKI KONTAKTOWE NAJLEPIEJ NADAJĄ SIĘ DO UPRAWIANIA SPORTU?

1-DAY ACUVUE® MOIST

JEDNODNIOWE SOCZEWKI KONTAKTOWE

Możesz założyć je raz i wyrzucić zaraz po zdjęciu bez konieczności ich czyszczenia. A do tego nie musisz nosić ze sobą i czyścić pojemnika na soczewki.

ACUVUE® OASYS

SOCZEWKI WIELOKROTNEGO UŻYTKU

Możesz też używać soczewek wielokrotnego użytku. Po użyciu trzeba je wyczyścić i włożyć do specjalnego umytego pojemnika. Pamiętaj żaby wymieniać soczewki zgodnie z zalecaniami producenta.

ZACZNIJ UŻYWAĆ SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

Już dziś odbierz bezpłatne* próbne soczewki kontaktowe ACUVUE®.

*Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Pacjent otrzyma 5 soczewek jednodniowych lub jedną dwutygodniową na każde wymagające korekcji oko. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie. Organizatorem Promocji jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa. Sprawdź Regulamin.

1. Nie należy pływać w soczewkach kontaktowych. Ekspozycja soczewek na wodę może zwiększać ryzyko infekcji oczu. W razie dostania się wody na powierzchnię soczewek, niezwłocznie wymień je na nowe.
†Wszystkie soczewki kontaktowe marki ACUVUE® mają filtr UV, który pomaga chronić rogówkę i wnętrze gałki ocznej przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Soczewki kontaktowe z filtrem UV NIE zastępują gogli lub okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, gdyż nie zakrywają całkowicie oczu i okolic wokół nich.