UPRAWIANIE SPORTU W SOCZEWKACH KONTAKTOWYCH

Niezależnie od tego, czy interesujesz się sportem ekstremalnym, czy tylko uprawiasz poranny jogging, soczewki kontaktowe pozwalają Ci skupić się wyłącznie na działaniu.

  • Soczewki zapewniają dużo szersze pole widzenia bez ograniczeń, jak w przypadku oprawek okularów.
  • Nie powodują odblasków, które mogłyby utrudniać widzenie.
  • Nie zaparowują i nie brudzą się od deszczu, a do tego nie ulegną uszkodzeniu, jeśli coś przypadkowo uderzy Cię w twarz.
  • Gdy masz na sobie soczewki, możesz zakładać maski, kaski i każdy inny sprzęt sportowy zakładany na głowę.
  • Wszystkie soczewki ACUVUE® posiadają filtry UV, które dodatkowo pomagają chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV†.

JAKI SPORT UPRAWIASZ?

Niezależnie od uprawnianej dyscypliny, soczewki kontaktowe mogą zapewnić Ci swobodę i sprawić, że będziesz mógł dać z siebie wszystko.

KTÓRE SOCZEWKI KONTAKTOWE NAJLEPIEJ NADAJĄ SIĘ DO UPRAWIANIA SPORTU?

JEDNODNIOWE SOCZEWKI KONTAKTOWE

Możesz założyć je raz i wyrzucić zaraz po zdjęciu bez konieczności ich czyszczenia. A do tego nie musisz nosić ze sobą i czyścić pojemnika na soczewki.

SOCZEWKI WIELOKROTNEGO UŻYTKU

Możesz też używać soczewek wielokrotnego użytku. Po użyciu trzeba je wyczyścić i włożyć do specjalnego umytego pojemnika. Pamiętaj żaby wymieniać soczewki zgodnie z zalecaniami producenta.

ZACZNIJ UŻYWAĆ SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

Już dziś odbierz bezpłatne* próbne soczewki kontaktowe ACUVUE®.

*Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® (10 szt. soczewek jednodniowych lub 2 szt. dwutygodniowych) można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie. Lista salonów wymieniona jest Tutaj. Organizatorem promocji i właścicielem grafiki jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. lłżecka 24, 02-135 Warszawa. Regulamin dostępny jest Tutaj.

†Wszystkie soczewki marki ACUVUE® posiadają filtr UV, który pomaga zapewnić ochronę przed przenikaniem szkodliwego promieniowania ultrafioletowego do rogówki i położonych głębiej struktur oka. Soczewki kontaktowe wyposażone w filtr UV NIE MOGĄ zastąpić pełnej ochrony oczu takiej jak okulary przeciwsłoneczne zatrzymujące promieniowanie ultrafioletowe, ponieważ soczewka nie osłania całej powierzchni oka ani sąsiednich obszarów. Należy nadal stosować okulary przeciwsłoneczne pochłaniające promieniowanie UV, zgodnie z zaleceniami specjalisty.