UPRAWIANIE SPORTU W SOCZEWKACH KONTAKTOWYCH

Niezależnie od tego, czy interesujesz się sportem ekstremalnym, czy tylko uprawiasz poranny jogging, soczewki kontaktowe pozwalają Ci skupić się wyłącznie na działaniu.

  • Soczewki zapewniają dużo szersze pole widzenia bez ograniczeń, jak w przypadku oprawek okularów.
  • Nie powodują odblasków, które mogłyby utrudniać widzenie.
  • Nie zaparowują i nie brudzą się od deszczu, a do tego nie ulegną uszkodzeniu, jeśli coś przypadkowo uderzy Cię w twarz.
  • Gdy masz na sobie soczewki, możesz zakładać maski, kaski i każdy inny sprzęt sportowy zakładany na głowę.
  • Wszystkie soczewki ACUVUE® posiadają filtry UV, które dodatkowo pomagają chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV†.

JAKI SPORT UPRAWIASZ?

Niezależnie od uprawnianej dyscypliny, soczewki kontaktowe mogą zapewnić Ci swobodę i sprawić, że będziesz mógł dać z siebie wszystko.

KTÓRE SOCZEWKI KONTAKTOWE NAJLEPIEJ NADAJĄ SIĘ DO UPRAWIANIA SPORTU?

JEDNODNIOWE SOCZEWKI KONTAKTOWE

Możesz założyć je raz i wyrzucić zaraz po zdjęciu bez konieczności ich czyszczenia. A do tego nie musisz nosić ze sobą i czyścić pojemnika na soczewki.

SOCZEWKI WIELOKROTNEGO UŻYTKU

Możesz też używać soczewek wielokrotnego użytku. Po użyciu trzeba je wyczyścić i włożyć do specjalnego umytego pojemnika. Pamiętaj żaby wymieniać soczewki zgodnie z zalecaniami producenta.

ZACZNIJ UŻYWAĆ SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

Już dziś odbierz bezpłatne* próbne soczewki kontaktowe ACUVUE®.

*Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Pacjent otrzyma 5 soczewek jednodniowych lub jedną dwutygodniową na każde wymagające korekcji oko. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie. Organizatorem Promocji jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa. Sprawdź Regulamin.

1. Nie należy pływać w soczewkach kontaktowych. Ekspozycja soczewek na wodę może zwiększać ryzyko infekcji oczu. W razie dostania się wody na powierzchnię soczewek, niezwłocznie wymień je na nowe.
†Wszystkie soczewki kontaktowe marki ACUVUE® mają filtr UV, który pomaga chronić rogówkę i wnętrze gałki ocznej przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Soczewki kontaktowe z filtrem UV NIE zastępują gogli lub okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, gdyż nie zakrywają całkowicie oczu i okolic wokół nich.