SOCZEWKI KONTAKTOWE, URZĄDZENIA ELEKTRONICZNE I TWOJE OCZY

Ekrany urządzeń elektronicznych takich jak komputery, telewizory, tablety oraz np. smartphony mogą stanowić obciążenie dla Twoich oczu z kilku powodów. Podczas korzystania z urządzeń elektronicznych zmniejsza się częstotliwość mrugania, co może prowadzić do wysuszenia, podrażnienia i zaczerwienienia oczu. Zmęczenie oczu, nieostre widzenie lub inne problemy ze wzrokiem mogą być też wynikiem wielogodzinnego patrzenia na ekran urządzenia elektronicznego. Jeśli często masz podobne dolegliwości, skontaktuj się ze swoim specjalistą, aby uzyskać poradę.

Większość z nas każdego dnia przez wiele godzin korzysta ze smartfona, komputera i innych urządzeń elektronicznych. Dobrze wiemy, że może to mieć negatywny wpływ na nasze oczy. Dobranie odpowiednich soczewek kontaktowych może pomóc zachować komfort podczas korzystania z komputera.

JAK ZACHOWAĆ KOMFORT

Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, to wpływ ekranów urządzeń elektronicznych na Twoje oczy może być jeszcze większy. Stosuj się do tych porad, aby zadbać o swój wzrok podczas korzystania z urządzeń elektronicznych:

ZACZNIJ UŻYWAĆ SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

Już dziś odbierz bezpłatne* próbne soczewki kontaktowe ACUVUE®.

*Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® (10 szt. soczewek jednodniowych lub 2 szt. dwutygodniowych) można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie. Lista salonów wymieniona jest Tutaj. Organizatorem promocji i właścicielem grafiki jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. lłżecka 24, 02-135 Warszawa. Regulamin dostępny jest Tutaj.