BADANIE WZROKU A BEZPŁATNE* PRÓBNE SOCZEWKI KONTAKTOWE


Dlaczego badanie wzroku jest konieczne?

Badanie wzroku u specjalisty jest konieczne, gdyż soczewki są wyrobem medycznym. Ich indywidualne dopasowanie, dobór unikalnych parametrów i rodzaju soczewek pozwalają zapewnić użytkownikowi jak największy komfort. Bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo oraz komfort stosowania soczewek kontaktowych ma także materiał, z którego wykonana jest soczewka. Producenci wykorzystują różne materiały dla poszczególnych produktów. Właśnie dlatego, przed wypróbowaniem nowej soczewki tak ważna jest wizyta u specjalisty. 

Ile kosztuje badanie?

Cena badania może być różna, gdyż każdy salon ustala ją indywidualnie. Wpływ na finalną cenę może mieć wpływ szereg czynników, takich jak: renoma salonu i specjalisty, lokalizacja czy aktualnie obowiązujące promocje.

Co tak naprawdę otrzymuję podczas wizyty?

Przede wszystkim wiedzę i czas specjalisty, który zbada Twój wzrok, sprawdzi stan Twoich oczu oraz dobierze soczewki kontaktowe najlepiej dopasowane do Twojej wady wzroku, fizjologii oczu i stylu życia. W przypadku nowych użytkowników soczewek kontaktowych, nieodłącznym elementem profesjonalnie przeprowadzonego badania jest nauka zakładania, zdejmowania oraz pielęgnacji soczewek.

Z ACUVUE® wierzymy, że odpowiednie dopasowanie soczewek kontaktowych jest kluczowe dla bezpieczeństwa Twoich oczu i osiągnięcia maksymalnego komfortu użytkowania. Dlatego też przygotowaliśmy PAKIET NA START, który da Ci:

 

^Promocja trwa od 10.04.2017 r. do 31.12.2017 r. lub do wyczerpania voucherów. Promocja polega na uprawnieniu konsumenta do otrzymania rabatu o wartości 50 zł z możliwością wykorzystania w Salonie optycznym biorącym udział w Sprzedaży premiowej pod warunkiem przeprowadzenia w tym Salonie odpłatnego badania wzroku wraz z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Rabat przysługuje na zakup wszystkich soczewek kontaktowych ACUVUE®. Dodatkowym warunkiem udziału w Promocji jest instalacja aplikacji mobilnej „Twoje ACUVUE®” oraz zalogowanie się w niej celem pobrania odpowiedniego vouchera. Regulamin Promocji i lista salonów biorących w niej udział dostępny na stronie www.acuvue.pl. *Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie. Pacjent otrzyma bezpłatnie 5 jednodniowych soczewek lub 1 soczewkę planowej wymiany na każde wymagające korekcji oko, po płatnym badaniu wzroku i dopasowaniu soczewek. Regulamin oferty dostępny w salonie i na www.acuvue.pl/przetestuj-bezplatnie. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu Twoja satysfakcja z soczewek kontaktowych ACUVUE® nie jest stuprocentowa, odeślij je, a zwrócimy Ci pieniądze. Regulamin dostępny na stronie www.acuvue.pl/gwarancja-satysfakcji. Organizatorem wyżej wymienionych promocji i ofert jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa.